Zarząd

Jarosław Wojczakowski
linkedIn

Jarosław Wojczakowski

Prezes Zarządu

Z branżą związany od blisko 20 lat, najpierw jako programista i twórca na Demoscenie, później założyciel i członek zarządu Vivid Games. Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy na kierunku telekomunikacja i multimedia. W Vivid Games od początku odpowiedzialny przede wszystkim za nadzór i rozwój technologiczny. W 2021 roku został prezesem Vivid Games. Za cel stawia sobie skalowanie przychodów przedsiębiorstwa oraz jakościowy rozwój portfolio obecnych i przyszłych gier, a także rozwój międzynarodowego zespołu. Charakter i doświadczenie w zarządzaniu zapewniają mu efektywność w realizacji celów i skuteczność w działaniu.

Piotr Gamracy
linkedIn

Piotr Gamracy

Członek Zarządu

Od 2009 roku związany z branżą gier wideo. Jako Producent i Studio Manager w Sointeractive, zbudował Studio wspierające branżę gier wideo w produkcji motion capture oraz cinematics. W późniejszym okresie pełnił funkcje kierownicze w m.in. Alwernia Studios sp. z o.o., Alwernia Action sp. z o.o. czy Netent Poland sp. z o.o., gdzie stworzył studio gier kasynowych i współtworzył globalną strategię developmentu dla czterech oddziałów (Getheborg, Kraków, Stockholm i Kijów). Członek Rady Nadzorczej Simteract S.A. oraz mentor w startupach Swipers Games, Pocket Fun i Gateway VR Studio.
Stawia poprzeczkę wysoko, ma bogate doświadczenie w kreowaniu strategii produktowej i jej realizacji. Preferuje holistyczne podejście do biznesu, jest zdeterminowany i otwarty na nowe możliwości rozwoju działalności.