Relacje inwestorskie

Marka Real Boxing

Marka Real Boxing obchodzi 5 urodziny!

Real Boxing trafił do sklepów 15 listopada 2012 r. Pierwsza z części i jej kolejne odsłony, Creed (2015), Rocky (2016) i Manny Pacquiao (2017) przyciągnęły dotychczas ponad 53 miliony graczy i przyniosły 45 mln zł przychodów. – Jesteśmy dumni i zadowoleni ze skali, którą udało nam się uzyskać. Zbudowaliśmy globalną markę, która zdominowała niszę gier bokserskich na platformach mobilnych. Seria nie tylko zapewnia nam globalną rozpoznawalność, ale przede wszystkim przynosi stabilne, kilkumilionowe przychody każdego roku – komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. – Pomimo potencjału komercyjnego, z którego będziemy w przyszłości korzystać, w chwili obecnej rozszerzamy portfolio o tytuły pochodzące z innych kategorii, o tematyce dostępnej dla szerokiego rynku. Wiedza zdobyta w trakcie ostatnich 3 lat pracy w modelu free-to-play oraz doświadczenie uzyskane podczas pracy nad Real Boxing pozwalają nam tworzyć znacznie lepsze gry. – kontynuuje.

cytuj

Zachęcamy do obejrzenia filmiku jubileuszowego ;)

youtu.be/L_IYNWaMYGk

cytuj

Dzień dobry Pani Agnieszko,
przesłuchałęm sobie raz jeszcze wywiad z panem prezesem chciałbym dowiedzieć się czy są już jakieś konkretne plany odnośnie kontynuacji Real Boxingu:

"...Wracając jeszcze do "Real Boxing" - będzie rozwijany? Jak teraz się sprzedaje?

Ten tytuł przynosi nam rocznie kilka milionów przychodów i to przy niewielkich nakładach. W tym roku będzie zapewne podobnie. Marka cieszy się dużą popularnością i na pewno w przyszłości będziemy chcieli robić na jej bazie kontynuację edycji."

Czy trwają prace nad trzecią odsłoną Real Boxing?

Pozdrawiam

cytuj

Dzień dobry, z pewnością w przyszłości w jakiejś formie wrócimy do prac nad marką Real Boxing korzystając z potencjału, który nadal prezentuje. Obecnie jednak skupiamy się na pracy nad premierami Space Pioneer, Metal Fist i Gravity Rider zapowiedzianymi na najbliższe miesiące.

cytuj

Real Boxing 1 otrzymał featuring w azjatyckim Apple App Store.

cytuj

Gra Real Boxing 2 otrzymała dzisiaj featuring w Apple App Store w kategorii Games Tab, Updated and Upgraded Collection w 121 krajach.

cytuj

Real Boxing otrzymał dzisiaj featuring w 10 krajach w kategorii Game Tab: Go for medal collection.

cytuj

Real Boxing 1 pojawił się w sklepie Google Play w kategorii “New & updated games”.

cytuj

Gra Real Boxing 2 otrzymała 03.01 featuring w Australii i Nowej Zelandii (Games Tab, Sun's out, Guns out).

cytuj

Kolejne bardzo dobre wieści! Real Boxing 2 znalazł się w pierwszej ósemce gier na iPhona i na #1 miejscu gier sportowych w Wielkiej Brytanii. Co więcej, jest też ficzerowany na Bermudach.

cytuj

Real Boxing 2 jest aktualnie ficzerowany w Nowej Zelandii w kolekcji „Najlepsze bezpłatne gry”. Tytuł jest teraz numerem 2 w kategorii Sport w tym kraju w Apple App Store.

cytuj

Real Boxing 2 znalazł się w TOP10 najczęściej pobieranych gier sportowych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii, Kanadzie i we Włoszech.

cytuj

Real Boxing 2 jest ficzerowany globalnie w sklepie Google Play.

cytuj

Real Boxing 2 jest aktualnie dostępny na iOS we wszystkich krajach europejskich i w Indiach z autoodtwarzającym wideo w kolekcji „Ready? Fight!”.

cytuj