Relacje inwestorskie

Mythical Showdown

Światowa premiera gry zaplanowana jest na przełom II i III kwartał 2021.

Tytuł należy do segmentu mid-core i popularnego gatunku RPG, charakteryzuje się unikalną oprawą graficzną i skierowany jest do szerokiej grupy odbiorców.  Gra została pozyskana do portfolio Vivid Games w ramach programu wydawniczego w 2020 roku od koreańskiej Spółki Amuzing Park Corp. z siedzibą w Seulu.

Vivid Games uzyskała również prawa do wydania globalnej wersji PC i Nintendo Switch ww. gry.


cytuj

Mythical Showdown rozpoczął fazę soft-launch. Grę można pobrać w Google Play w Rosji, Hiszpanii i we Włoszech.

Wkrótce tytuł będzie testowany również w Szewcji, Danii, Finlandii, Holandii, Singapurze i na Tajwanie.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10158487889522151&id=78947567150 

cytuj

Na skrzynkę mailową IR@vividgames.com trafiły poniższe pytania.

Zamieszczamy do Państwa wglądu także odpowiedzi.

1. Czy gra posiadać będzie prawdziwy tryb PvP w momencie premiery? Jeżeli nie, to czy planowane jest jego dodanie, bo jak rozumiem to kluczowy aspekt rozgrywkiGra znajduje się obecnie w fazie soft lauch i testujemy różne rozwiązania. Sprawdzamy co najbardziej angażuje graczy i zapewnia grze potencjalnie wysoką monetyzację. Ostateczną listę funkcjonalności i trybów oraz plany na pierwsze aktualizacje podamy bliżej globalnej premiery.

2. Jaki jest szacunkowy termin premiery?  
Premiera została zapowiedziana na przełom II i III kwartału 2021. Obecnie tytuł znajduje się w fazie soft launch. O dokładnej dacie będziemy informować po przeanalizowaniu wyników przeprowadzonych testów.
cytuj

W dniu 22 września 2021 została rozwiązana umowa wydawnicza dotycząca gry Mythical Showdown. Gra nie osiągnęła oczekiwanych na etapie rozwoju projektu wskaźników. W związku z tym Zarząd Spółki postanowił o rozwiązaniu umowy i skierowaniu sił i środków zaangażowanych w projekt po stronie Vivid Games do gier o wyższym potencjale komercyjnym.


cytuj