Relacje inwestorskie

Vivid Games na Nintendo Switch

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 47/2019 z dnia 30 września 2019 r. opublikowanego przez Zarząd QubicGames S.A. potwierdzamy, że doszło dziś do zawarcia aneksu do umowy ramowej z dnia 11 lipca 2019 r. w zakresie portingu i dystrybucji gier Vivid Games S.A. na platformie Nintendo Switch.
Strony zawarły aneks rozszerzający listę gier wskazanych w Umowie o dwie nowe gry z segmentu casual.

Po podpisaniu aneksu Spółka wyda dwie gry z segmentu mid-core: Space Pioneer i Gravity Rider Zero oraz osiem wybranych gier z segmentu casual. Pierwsze tytuły trafią do dystrybucji na platformie Nintendo Switch jeszcze w 2019 roku.

Więcej informacji o planach wydawniczych Vivid Games na Nintendo Switch znajduje się:

1. W informacjach prasowych, np.:
- tiny.cc/wkfodz
- tiny.cc/6jfodz

2. Sprawozdaniu Zarządu z działalności w I połowie 2019 r.:
- tiny.cc/unfodz

cytuj

Space Pioneer jako pierwsza z gier Studia zakończyła dzisiaj powodzeniem proces certyfikacji na konsolę Nintendo Switch, o czym QubicGames poinformował w komunikacie ESPI -> tiny.cc/lawpfz

cytuj

QubicGames zakończył procedurę certyfikacji na Nintendo Switch kolejnej gry od Vivid Games. Jeszcze w grudniu na konsole NS trafi Sheep Patrol.

cytuj

Space Pioneer trafi do dystrybucji na konsolę Nintendo Switch już w Mikołajki 6 grudnia br.

cytuj

Pocket Mini Golf od dzisiaj dostępny na Nintendo Switch.
To już trzecia gra Vivid Games, obok Sheep Patrol i Space Pioneer, dostępna na platformie.

www.nintendo.com/games/detail/pocket-mini-golf-switch/

cytuj

Mini Pocket Golf znalazł się na 5 miejscu listy najlepiej sprzedających się gier na Nintendo Switch.

cytuj

Sprzedaż gry Pocket Mini Golf na konsoli Nintendo Switch przekroczyła 115 tys. kopii w ciągu miesiąca od premiery w Ameryce Północnej i Europie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: www.money.pl/gielda/vivid-games-qubic-games-sprzedano-ok-115-tys-sztuk-pocket-mini-golf-na-switch-6501864175835265a.html

cytuj

Gravity Rider Zero jest dostępne od dzisiaj na platformie Nintendo Switch.
www.nintendo.com/games/detail/gravity-rider-zero-switch/?fbclid=IwAR3QLCwX_1WsrLYY3IvWVNlmzAMGJnZ0cpAJxfnQlnM9Q550-p3BnZaVMQE

W przygotowaniu są już 4 kolejne gry do wydania na konsolę: Juice Farm, Animal Hotel Manager, Gear for Heroes oraz Zombie Blast Crew. Wszystkie tytuły pojawią się na Switchu w drugim półroczu 2020 roku.

cytuj

Według zapowiedzi wydawcy jeszcze w tym roku i na początku 2021 do dystrybucji na Nintendo Switch trafią największe z tytułów Vivid Games: Real Boxing 2, Mayhem Combat i Godfire: Rise of Prometheus. O dokładnych datach premier informować będzie QubicGames.

cytuj

Zombie Blast Crew będzie dostępne na Nintendo Switch od 13.11.2020 r.

https://www.nintendo.com/games/detail/zombie-blast-crew-switch/


cytuj

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 6/2021 opublikowanego przez QubicGames S.A. potwierdzamy, że Real Boxing 2 i Mayhem Combat zostaną wydane na Nintendo Switch przed końcem 2021 roku.

Dla gry Godfire: Rise of Prometheus poszukujemy wydawcy, który przygotuje port na Nintendo Switch.

Więcej informacji: https://vividgames.com/ir/aktualnosci/real-boxing-2-i-mayhem-combat-pojawia-sie-na-nintendo-switch-do-konca-2021-roku-vivid-games-szuka-wydawcy-dla-godfire-rise-of-prometheus-na-nintendo-switch-.html 

cytuj

W wyniku przeprowadzonych z QubicGames rozmów dotyczących wcześniej zawartych umów potwierdzono, że gry Gear for Heroes i Fly Sky High zostaną wydana na Nintendo Switch przez Vivid Games, natomiast wydawcą Calm Colors będzie QubicGames. Ustalenia potwierdzono zawartym dnia 17 czerwca 2021 aneksem.

cytuj