Eroblast trafi na Nintendo Switch. Vivid Games podpisała z QubicGames umowę na porting i dystrybucję tytułu .

22.02.2023

Eroblast trafi na Nintendo Switch.

Vivid Games podpisała z QubicGames umowę na porting i dystrybucję tytułu .

Eroblast to kolejny tytuł z portfolio Vivid Games, który trafi do użytkowników Nintendo Switch. Spółka kontynuuje współpracę w zakresie portingu z siedleckim QubicGames, które specjalizuje się w grach na japońską konsolę. 

Eroblast, podobnie jak inne tytuły segmentu blast, doskonale sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Nintendo Switch będąca konsolą przenośną to naturalny, kolejny krok w rozwoju społeczności użytkowników naszego tytułu i taka dywersyfikacja była dla nas oczywista. Oczekujemy, że zgodnie z zawartą umową, QubicGames poświęci nadchodzące miesiące na stworzenie portu gry i już niebawem tytuł pojawi się w sprzedaży na Nintendo Store. Nie wykluczamy, że w przyszłości dołączą do niego kolejne gry z segmentu” - podkreśla Piotr Gamracy, członek zarządu Vivid Games. “Przy okazji zawierania nowej umowy, formalnie uporządkowaliśmy też kwestię portu dla Mayhem Combat, z którego rozwoju zrezygnowaliśmy już w ubiegłym roku przy okazji sporządzania odpisów” - dodaje Gamracy.

Prezes zarządu QubicGames, Jakub Pieczykolan dodaje: “QubicGames kontynuuje rozwój swojego portfela gier o tytuły, które są unikatowe i odnoszą sukcesy na urządzeniach mobilnych. Podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu współpracy z Vivid Games S.A. i wydaniu na Nintendo Switch gry Eroblast: Waifu Dating Sim. Jest to unikatowe połączenie chatu randkowego z grą typu blast, które pozwala nie tylko zaangażować się w wirtualny romans, ale i stawia przed graczem ciekawe wyzwanie. Gra została dobrze przyjęta przez graczy urządzeń mobilnych, wyróżnia się na tle konkurencji i naszym zdaniem posiada duży potencjał sprzedażowy na Nintendo Switch.


POWRÓT