Kariera - Vivid Games
Vivid Games
EN
Poznaj nas bliżej

Dlaczego warto z nami pracować?

BYDGOSZCZ

Nasze serce bije w Bydgoszczy, mieście z tytułem jednego z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania* (*wg Sotheby’s International Realty) i najbardziej zielonym miastem w Polsce (GUS, 2012), gdzie parki zajmują 879ha co stanowi ponad połowę obszaru miasta. Nad morze mamy tylko 2h drogi, a na weekend polecisz od nas m.in. do Rzymu, Barcelony, Londynu czy Frankfurtu.

HQ Vivid Games mieści się w odrestaurowanym budynku z końca XIX wieku. Do dyspozycji mamy nowoczesne, przyjazne wnętrza, prywatny parking, na który regularnie zapraszamy bydgoskie food-trucki oraz ogród, gdzie latem organizujemy spotkania utrzymując poziom serotoniny nieustannie na najwyższym poziomie!

ul. Gdańska 160, 85674 Bydgoszcz,Polska

Chesz dołączyć? To proste.

 • Przejdź do formularza zgłoszeniowego
  lub wyślij swoje CV na adres praca@vividgames.com

 • max
  2 tygodnie
 • Jeśli Twoje doświadczenie i kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami zaprosimy Cię na rozmowę

 • max
  2 tygodnie
 • Poinformujemy Cię o naszej decyzji.
  Nawet jeśli nie zdecydujemy się na współpracę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Vivid Games S. A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.

Szukamy talentów!

Nie ma nic dla Ciebie?

Wybierz plik z dysku bądź przeciągnij i upuść

Błędne rozszerzenie pliku! Akceptujemy tylko pliki PDF i DOC
Upuść plik aby dodać
Dodano plik


 Zgłaszając się jako kandydat/kandydatka do współpracy z Vivid Games podajesz swoje dane osobowe: imię i nazwisko oraz email, przekazujesz nam również dane dotyczące Twojego wykształcenia i dotychczasowej pracy. Jeśli Twoje CV zawiera zdjęcie, to Twój wizerunek także należy do danych osobowych. Wszystkie powyższe informacje będziemy nazywać dalej „Danymi”.
Administratorem Twoich Danych jest Vivid Games S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Gdańska 160, 85674 Bydgoszcz. Dane kontaktowe do Administratora możesz znaleźć poniżej, w stopce strony. W sprawie Twoich danych możesz kontaktować się na dedykowany email: personal.data@vividgames.com.
Dane, które podajesz będą przetwarzane w celu umożliwienia przeprowadzenia procesu rekrutacji: oceny Twojej kandydatury i nawiązania z Tobą kontaktu.
Wyrażenie zgody i podanie danych jest dobrowolne, jednak jest również niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli nie podasz swoich danych w formularzu ani nie przekażesz ich w swoim CV lub portfolio, nie będziemy mieli możliwości oceny Twojej kandydatury ani możliwości kontaktu z Tobą. Takie same konsekwencje będzie miało usunięcie Twoich Danych, ograniczenie ich przetwarzania na Twoje żądanie, sprzeciw wobec ich przetwarzania lub cofnięcie zgody na ich przetwarzanie. W związku z tym, jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Danych, zgłaszanie aplikacji jest bezcelowe - wyrażenie zgody jest konieczne dla rozpoczęcia procesu rekrutacji.
Podstawą prawną przetwarzania Twoich Danych jest wyrażona przez Ciebie zgoda. Dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od ich przekazania, chyba że będą konieczne dla dalszego prowadzenia rekrutacji, kiedy już nawiążemy z Tobą kontakt.
W każdej chwili masz prawo do żądania od Administratora: dostępu do swoich Danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz ich przeniesienia. Możesz również w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Danych, jednak w takim wypadku cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na przetwarzanie, które już miało miejsce w czasie, kiedy Twoja zgoda obowiązywała.
Jeśli uznasz, że Twoje prawa lub obowiązki administratora co do Twoich Danych zostały naruszone, masz prawo do zwrócenia się ze skargą do odpowiedniego organu nadzoru. W Polsce organem tym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, który zostanie wkrótce zastąpiony przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych powyżej.


Cały czas szukamy specjalistów