Strategia - Vivid Games
Vivid Games
EN

Strategia

Vivid Games jest jednym z najlepszych polskich developerów gier mobilnych. Od ponad dekady tworzymy i dostarczamy na globalny rynek najwyższej klasy produkty. Naszym największym sukcesem jest Real Boxing, który jest najlepszą serią bokserską dostępną na platformach mobilnych. Jako studio zostaliśmy uznani za swoje osiągnięcia nagrodą jako „Best Indie Developer”, otrzymaliśmy nagrodę „Best Polish Game of the Year”, oraz prestiżowe wyróżnienie Apple Editors’ Choice.

Jesteśmy studiem, w którym 80 osób z zaangażowaniem koncentruje się na misji tworzenia szalenie wciągających, wizualnie wybitnych gier mobilnych, które łączą graczy w chwilach rozrywki. Aby tworzyć takie gry podejmujemy kreatywne wyzwania, celujemy wysoko i dążymy do perfekcji. Naszą wizją jest bycie światowej klasy studiem developerskim z docenionymi i odnoszącymi komercyjne sukcesy tytułami.

Naszą strategią jest budowa portfolio wysoko dochodowych gier mobilnych, które będziemy dostarczać na światowy rynek; praca z wyjątkowymi zespołami, wykorzystanie dogłębnej wiedzy rynkowej i najlepszych technologii.

Cele strategiczne na lata 2018-2020:

1. Publikacja gier mobilnych F2P z segmentu mid-core.

2. Rozpoczęcie publikacji gier mobilnych F2P z segmentu hyper-casual.

3. Intensyfikacja działań marketingowych.

4. Rozwój kluczowych wewnętrznych technologii.

5. Maksymalizacja metryk monetyzacyjnych.

Jesteśmy innowacyjni i dynamiczni. Pracujemy w małych, zwinnych zespołach, dbamy o kulturę firmy i jakość środowiska pracy. Gry które wydajemy są produkowane przez wewnętrzne zespoły oraz pozyskiwane za pomocą programu wydawniczego od zewnętrznych producentów. Wyjątkowe technologie które tworzymy i na których pracujemy zapewniają wysoką konkurencyjność naszych gier.

Vivid Games S.A. jest spółką publiczną, notowaną na warszawskiej giełdzie GPW i posiada biura w Bydgoszczy i Warszawie.