Regulamin Forum inwestorskiego Vivid Games S.A. - Vivid Games
Vivid Games Logo
EN

Regulamin Forum inwestorskiego Vivid Games S.A.

Start Forum inwestorskie Przeczytaj – Regulamin forum Regulamin Forum inwestorskiego Vivid Games S.A.

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Agnieszka Lorbiecka IR Specialist 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2270

  -1- Forum inwestorskie Grupy Vivid Games S.A. na stronie http://www.vividgames.com (dalej jako: forum) służy do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, poglądów, opinii i doświadczeń Użytkowników związanych z obecnością Spółki Vivid Games S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  -2- Aby dodawać swoje wypowiedzi na forum należy zarejestrować się wypełniając formularz rejestracyjny i akceptując Regulamin forum. Rejestracja jest dobrowolna i bezpłatna. Zarejestrowani Użytkownicy mogą wpisywać wypowiedzi na forum po zalogowaniu się. Każde zalogowanie się na forum jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu forum przez Użytkownika.

  -3- Właściciel strony http://www.vividgames.com oraz działającego na niej forum, tj. Vivid Games S.A. (dalej jako: Właściciel forum) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi Użytkowników. Odpowiedzialnym za wypowiedzi jest zawsze Użytkownik-autor postu ponosi pełną odpowiedzialność za swoje wypowiedzi na forum. Forum jest miejscem, które umożliwia prezentowanie swoich poglądów oraz polemikę na tematy związane z tematyką forum. Właściciel forum  weryfikuje zamieszczane treści pod kątem ich zgodności z tematyką forum i może je usunąć w razie stwierdzenia niezgodności.

  -4- Zabrania się zamieszczenia logotypów podmiotów gospodarczych jako emblematów przy wypowiedziach Użytkownika, zamieszczania linków i odwołań do stron internetowych oraz innych materiałów o charakterze reklamowym.

  -5- Właściciel forum zastrzega sobie możliwość przeredagowania fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu, a także do usuwania wypowiedzi lub zablokowania Użytkownikowi dostępu do forum w przypadkach, gdy zamieszczone wypowiedzi:
  a) są sprzeczne z prawem,
  b) wzywają do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej lub na jakimkolwiek innym tle lub propagują przemoc,
  c) uznane są za powszechnie niemoralne lub niewłaściwe społecznie,
  d) są nie merytoryczne lub zamieszczane wielokrotnie,

  Właściciel forum zastrzega sobie możliwość przeredagowania fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu, a także do usuwania wypowiedzi lub zablokowania Użytkownikowi dostępu do forum w przypadkach, gdy Użytkownik:
  a) zamieszcza reklamy bądź inne materiały o charakterze komercyjnym lub reklamowym opisane w § 4,
  b) zamieszcza treści niezgodne z tematyką forum,
  c) narusza Regulamin forum.

  -6- Właściciel forum jest uprawniony do:
  a) publicznego udostępniania wypowiedzi Użytkownika na forum bez ograniczeń czasowych, w taki sposób, aby inni użytkownicy internetu mieli dostęp do nich w miejscu i czasie przez siebie wybranym,
  b) rozpowszechniania wypowiedzi na forum w innych serwisach właściciela Portalu z podaniem nicku autora postu,
  c) wysyłania wypowiedzi zamieszczonych na forum jako elementów newslettera,
  d) podawania na stronie forum numeru IP użytkownika;
  e) udostępniania danych Użytkownika (w tym danych osobowych) w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.

  -7- Podawanie danych osobowych jest dobrowolne. Podanie danych osobowych przez Użytkownika oznacza zgodę na umieszczenie ich w bazie danych.

  -8- Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana to przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Użytkownika z przewidzianych regulaminem konsekwencji.

  Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144 poz. 1204) użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez lub w imieniu właściciela forum na swój adres elektroniczny.

  Uwagi i pytania, dotyczące działania forum prosimy kierować na adres e-mail:  ir@vividgames.com

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć w tym temacie.