Marka Real Boxing - Vivid Games
Vivid Games
EN

Marka Real Boxing

Start Forum inwestorskie Weź udział w dyskusji Marka Real Boxing

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Agnieszka Lorbiecka IR Specialist 2 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 6 posty - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2272
  #2795

  Marka Real Boxing obchodzi 5 urodziny!

  Real Boxing trafił do sklepów 15 listopada 2012 r. Pierwsza z części i jej kolejne odsłony, Creed (2015), Rocky (2016) i Manny Pacquiao (2017) przyciągnęły dotychczas ponad 53 miliony graczy i przyniosły 45 mln zł przychodów. – Jesteśmy dumni i zadowoleni ze skali, którą udało nam się uzyskać. Zbudowaliśmy globalną markę, która zdominowała niszę gier bokserskich na platformach mobilnych. Seria nie tylko zapewnia nam globalną rozpoznawalność, ale przede wszystkim przynosi stabilne, kilkumilionowe przychody każdego roku – komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. – Pomimo potencjału komercyjnego, z którego będziemy w przyszłości korzystać, w chwili obecnej rozszerzamy portfolio o tytuły pochodzące z innych kategorii, o tematyce dostępnej dla szerokiego rynku. Wiedza zdobyta w trakcie ostatnich 3 lat pracy w modelu free-to-play oraz doświadczenie uzyskane podczas pracy nad Real Boxing pozwalają nam tworzyć znacznie lepsze gry. – kontynuuje.

  #2798

  Zachęcamy do obejrzenia filmiku jubileuszowego 😉

  #4328

  raff969
  Użytkownik

  Dzień dobry Pani Agnieszko,
  przesłuchałęm sobie raz jeszcze wywiad z panem prezesem chciałbym dowiedzieć się czy są już jakieś konkretne plany odnośnie kontynuacji Real Boxingu:

  „…Wracając jeszcze do „Real Boxing” – będzie rozwijany? Jak teraz się sprzedaje?

  Ten tytuł przynosi nam rocznie kilka milionów przychodów i to przy niewielkich nakładach. W tym roku będzie zapewne podobnie. Marka cieszy się dużą popularnością i na pewno w przyszłości będziemy chcieli robić na jej bazie kontynuację edycji.”

  Czy trwają prace nad trzecią odsłoną Real Boxing?

  Pozdrawiam

  #4335

  Dzień dobry, z pewnością w przyszłości w jakiejś formie wrócimy do prac nad marką Real Boxing korzystając z potencjału, który nadal prezentuje. Obecnie jednak skupiamy się na pracy nad premierami Space Pioneer, Metal Fist i Gravity Rider zapowiedzianymi na najbliższe miesiące.

  #10809

  Real Boxing 1 otrzymał featuring w azjatyckim Apple App Store.

Oglądasz 6 posty - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć w tym temacie.