Marka Real Boxing - Vivid Games
Vivid Games
EN

Marka Real Boxing

Start Forum inwestorskie Weź udział w dyskusji Marka Real Boxing

Oglądasz 15 posty - 1 przez 15 (z 16 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2272
  #2795

  Marka Real Boxing obchodzi 5 urodziny!

  Real Boxing trafił do sklepów 15 listopada 2012 r. Pierwsza z części i jej kolejne odsłony, Creed (2015), Rocky (2016) i Manny Pacquiao (2017) przyciągnęły dotychczas ponad 53 miliony graczy i przyniosły 45 mln zł przychodów. – Jesteśmy dumni i zadowoleni ze skali, którą udało nam się uzyskać. Zbudowaliśmy globalną markę, która zdominowała niszę gier bokserskich na platformach mobilnych. Seria nie tylko zapewnia nam globalną rozpoznawalność, ale przede wszystkim przynosi stabilne, kilkumilionowe przychody każdego roku – komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. – Pomimo potencjału komercyjnego, z którego będziemy w przyszłości korzystać, w chwili obecnej rozszerzamy portfolio o tytuły pochodzące z innych kategorii, o tematyce dostępnej dla szerokiego rynku. Wiedza zdobyta w trakcie ostatnich 3 lat pracy w modelu free-to-play oraz doświadczenie uzyskane podczas pracy nad Real Boxing pozwalają nam tworzyć znacznie lepsze gry. – kontynuuje.

  #2798

  Zachęcamy do obejrzenia filmiku jubileuszowego 😉

  #4328
  raff969
  Użytkownik

  Dzień dobry Pani Agnieszko,
  przesłuchałęm sobie raz jeszcze wywiad z panem prezesem chciałbym dowiedzieć się czy są już jakieś konkretne plany odnośnie kontynuacji Real Boxingu:

  „…Wracając jeszcze do „Real Boxing” – będzie rozwijany? Jak teraz się sprzedaje?

  Ten tytuł przynosi nam rocznie kilka milionów przychodów i to przy niewielkich nakładach. W tym roku będzie zapewne podobnie. Marka cieszy się dużą popularnością i na pewno w przyszłości będziemy chcieli robić na jej bazie kontynuację edycji.”

  Czy trwają prace nad trzecią odsłoną Real Boxing?

  Pozdrawiam

  #4335

  Dzień dobry, z pewnością w przyszłości w jakiejś formie wrócimy do prac nad marką Real Boxing korzystając z potencjału, który nadal prezentuje. Obecnie jednak skupiamy się na pracy nad premierami Space Pioneer, Metal Fist i Gravity Rider zapowiedzianymi na najbliższe miesiące.

  #10809

  Real Boxing 1 otrzymał featuring w azjatyckim Apple App Store.

  #11643
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Gra Real Boxing 2 otrzymała dzisiaj featuring w Apple App Store w kategorii Games Tab, Updated and Upgraded Collection w 121 krajach.

  #11711
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Real Boxing otrzymał dzisiaj featuring w 10 krajach w kategorii Game Tab: Go for medal collection.

  #11756
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Real Boxing 1 pojawił się w sklepie Google Play w kategorii “New & updated games”.

  #11958
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Gra Real Boxing 2 otrzymała 03.01 featuring w Australii i Nowej Zelandii (Games Tab, Sun’s out, Guns out).

  #12833
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Kolejne bardzo dobre wieści! Real Boxing 2 znalazł się w pierwszej ósemce gier na iPhona i na #1 miejscu gier sportowych w Wielkiej Brytanii. Co więcej, jest też ficzerowany na Bermudach.

  #12914
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Real Boxing 2 jest aktualnie ficzerowany w Nowej Zelandii w kolekcji „Najlepsze bezpłatne gry”. Tytuł jest teraz numerem 2 w kategorii Sport w tym kraju w Apple App Store.

  #12944
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Real Boxing 2 znalazł się w TOP10 najczęściej pobieranych gier sportowych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii, Kanadzie i we Włoszech.

  #13015
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Real Boxing 2 jest ficzerowany globalnie w sklepie Google Play.

  #13902
  Paulina Pacer
  Zarządzca

  Real Boxing 2 jest aktualnie dostępny na iOS we wszystkich krajach europejskich i w Indiach z autoodtwarzającym wideo w kolekcji „Ready? Fight!”.

  Załączniki:
  You must be logged in to view attached files.
Oglądasz 15 posty - 1 przez 15 (z 16 łącznie)
 • Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć w tym temacie.