EN

Co nowego w Real Boxing 2 ROCKY™?

10 02 2017

"Złoty Bell" dla Real Boxing 2 ROCKY™

Real Boxing 2 ROCKY™ został wybrany Grą Mobilną roku podczas uroczystej gali wręczenia nagród Mobility Trends w Warszawie.

06 02 2017

Najnowsza aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

W ostatniej odsłonie Real Boxing 2 ROCKY loteria została poddana kompletnej przebudowie dzięki wdrożeniu systemu LOTTERY ROYALE. Wszystko po to, by zapewnić graczom jeszcze więcej angażujących i ciekawych doświadczeń z nowymi kartami, nagrodami i możliwością odblokowania unikalnych przedmiotów. Od teraz gracze poprzez system loterii mogą odblokować dodatkowy sprzęt, a nawet skórki dla bokserów. Oczywiście, Lottery Royale musi iść w parze z wielkim turniejem Grand Lottery Royale, gdzie gracze będą mogli wygrać niedostępne wcześniej nagrody! Dla wszystkich bokserów, którzy uważają że widzieli już wszystko - udowodnimy, że się mylą!Aktualizacja LOTTERY ROYALE dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

12 12 2016

Świąteczna aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

Przygotuj się na Świąteczną aktualizację, a w niej: nowy tryb świąteczny - doświadcz całkowicie nowych wrażeń w starciu z unikalnymi bossami, włączając w to Człowieka-Renifera, Iceberga I przypakowanego Świętego Mikołaja we własnej osobie; nowe świąteczne turnieje - pokonuj przeciwników i wygraj nagrody specjalne dostępne tylko w okresie świątecznym; nowy motyw świąteczny w menusach - świąteczna muzyczka i klimatyczny śnieg; nowy zestaw kart w loterii – ciekawe co uda Ci się wyciągnąć z pod choinki; przeceny na zakupy w grze - ponieważ poczuliśmy nastrój obdarowywania!Świąteczna aktualizacja dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

16 11 2016

Mija rok od premiery Real Boxing 2

Wejdź na zupełnie nowy bokserski poziom w "Aktualizacji Jubileuszowej " do Real Boxing 2 ROCKY™ i świętuj 1 rocznicę gry!"Aktualizacja Jubileuszowa" wprowadza nową treść, w tym: nagrywanie powtórek - możliwość nagrania, analizy, edycji i udostępniania najciekawszych wybranych fragmentów walk; tryb stajni bokserskiej - zarządzaj swoją własną drużyną bokserów; nowego przeciwnika specjalnego - stań do walki z Legendarnym Golemem i wygraj unikalny zestaw przedmiotów; nowe turnieje - świeże zasady i nowe mechaniki. "Aktualizacja Jubileuszowa" dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

Przejdź do Real Boxing 2 ROCKY™