EN

Tag IR

07 08 2017

Informacja o wynikach postępowania ofertowego

Zamieszczamy informację o wynikach postępowania przeprowadzonego w ramach zapytań ofertowych nr 1 i 2 z dnia 26.07.2017 r. dotyczących realizacji Projektu pn.: „Opracowanie systemu do testów funkcjonalności na środowiskach serwerowych – Systemu GTF (Game Test Framework)”, który został wybrany do dofinansowania w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. W odpowiedzi na powyższe zapytania ofertowe nie wpłynęła żadna oferta.

01 08 2017

Wyścigowa gra Moto: Hot Tracks dołącza do portfolio Vivid Games

Moto: Hot Tracks to pierwsza gra mobilna zapowiedziana przez Vivid Games na 2018 r. Zostanie wydana w modelu free-to-play w pierwszym półroczu przyszłego roku. W 2018 r. Vivid Games planuje cztery premiery nie anonsowanych wcześniej gier. Moto: Hot Tracks to dynamiczna, zręcznościowa gra wyścigowa w artystycznym, abstrakcyjnym stylu wizualnym. Gra wykorzystuje realistyczny model fizyki sterowania pojazdami oraz interakcji z otoczeniem. W ręce graczy trafi ponad 100 zróżnicowanych tras, na których stawią oni czoła przeciwnikom z całego świata, podczas których ważna będzie zarówno szybkość jak i precyzja pokonywania wymagających przeszkód. Gra posiadać będzie również edytor tras, umożliwiający konstruowanie nowych poziomów i dzielenie się nimi ze społecznością: – Tytuł wpisuje się w nasze oczekiwania względem gatunku, grupy docelowej jak również wysokich walorów produkcyjnych. Gra już w tej chwili zapewnia pokaźną dawkę rozgrywki. Wierzymy, że dzięki naszemu dotychczasowemu doświadczeni...

26 07 2017

Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zapytania ofertowego nr 2 z dnia 26.07.2017 r. Zakup planowany jest w ramach realizacji Projektu pn.: „Opracowanie systemu do testów funkcjonalności na środowiskach serwerowych – Systemu GTF (Game Test Framework)”, który został wybrany do dofinansowania w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Dokument dostępny w formie pliku poniżej.

26 07 2017

Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zapytania ofertowego nr 1 z dnia 26.07.2017 r. Zakup planowany jest w ramach realizacji Projektu pn.: „Opracowanie systemu do testów funkcjonalności na środowiskach serwerowych – Systemu GTF (Game Test Framework)”, który został wybrany do dofinansowania w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Dokument dostępny w formie pliku poniżej.