EN

Platformy

Media Pack

Zawiera screeny
i informacje o grze

27 MB

Support

OPIS

Wciel się w jedynego w swoim rodzaju, legendarnego mistrza świata ośmiu kategorii bokserskich, Manny’ego Pacquiao. Udowodnij, że jesteś tak dobry jak Ci się wydaje w sieciowych turniejach, które nigdy nie były jeszcze tak ekscytujące! Graj jako Manny Pacquiao we wszystkich trybach gry, zarówno jedno- jak i wieloosobowych. Wygrywaj unikalne nagrody, od zestawów skórek po stylizowany sprzęt, wszystko prosto od samego „Pacmana”! Walcz o zwycięstwo i stań się prawdziwym Mistrzem Świata w boksie.

Real Boxing® Manny Pacquiao to zupełnie nowy rozdział w serii gier Real Boxing®, najbardziej znanej sadze dedykowanej boksowi na urządzeniach mobilnych, uwielbianej i granej przez ponad 43 miliony graczy na całym świecie. Mistrzowska odsłona poświęcona jest czempionowi - Manny’emu Pacquiao - i to właśnie jego tym razem zobaczymy na ringu!

Zasilana przez silnik Unreal Engine, gra Real Boxing® Manny Pacquiao prezentuje hiper-realistyczną grafikę, z animacjami stworzonymi przy użyciu technologii motion capture, we współpracy z profesjonalnymi bokserami.


CECHY

  • Jedna z najlepszych sportowych gier mobilnych z wyjątkowym bokserem w roli głównej: Mannym Pacquiao, pierwszym i jedynym mistrzem świata ośmiu kategorii!
  • Grywalny model z unikalnym zestawem ubrań i sprzętu bokserskiego, w stylu Manny’ego!
  • Pełny wyzwań, specjalny tryb gry, gdzie gracze wykonując serię bokserskich zadań będą mogli odblokować postać Manny’ego Pacquiao,
  • Lokalny i sieciowy tryb wieloosobowy
  • Różnorodne tryby gry jednoosobowej,
  • Wzbudzająca zachwyt grafika, intuicyjny i unikalny system sterowania.